Новини

15.06.19 У 2018 році відбувся захист кандидатської дисертації асистента кафедри Крикун М.С. Нещодавно було отримано документальне підтвердження, з чим колектив кафедри щиро вітає асистента кафедри, тепер вже кандидата медичних наук, Крикун М.С.

16-17 травня 2019р. у м. Запоріжжя відбувся всеукраїнський симпозіум з міжнародною участью, присвячений актуальним проблемам діагностики та лікування сепсису. Професор Десятерик В.І. -головуючий однієї з секцій.

23.11.18 Доцент Міхно С.П. був обраний до складу правління призидії асоціації ендокринних хірургів України. Вітаємо!

02.11.18 відбувався захист кандидатської дисертації "Діагностика та прогнозування місцевих ускладнень в комплексному лікуванні некротичного панкреатиту" асистента кафедри Крикун М.С. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.601.01 при ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України". Науковий керівник-Д.М.Н., професор, завідувач кафедрою Десятирик Володимир Іванович. Вітаємо!

31.10.18-04.11.18.

24 ISAPS Congress. Маямі, Сполучені Штати Америки. Доповідь доцента Шаповалюка В.В. на міжнародному конгресі на тему- Frontotemporal lifting.

25.10.18-26.10.18

Науково-практична конференція у Івано-Франківській медичній академії, м.Яремча, IV Прикарпатський Хірургічний Форум.

Професор Десятирик Володимир Іванович був в складі головуючих в засіданні №4 "хірургія шлункового кишкового тракту, сучасні погляди і перспективи лікування", та засіданні № 3 "Ендокринна хірургія, діабетична стопа".

Професор Десятирик Володимир Іванович виступав з доповіддю на тему: Лікування ниркового-клітинного раку ускладненого метатромбозом ниркової та порожнистої вен(Десятирик В.І., Давиденко О.В., Білий І.Б., Сухіна Т.В., Вовкула О.В.)

З 20 по 23 лютого 2018 року проходило стажування українських хірургів в клініці Центру ендокринної хірургії Медичного університетуу місті Грац (Австрія). Там своїм досвідом ділилися професор Герхард Вольф зі своєю командою. Організацію зазначеного заходу забезпечила фірма MEDTRONIC за участю представника в Україні, хірурга за фахом Юрія Буковського. В освоєнні новітніх технологій в ендокринній хірургії приймав участь доцент кафедри хірургії, травматології та ортопедії ФПО Міхно Сергій Петрович. Набуті знання і практичні навички дозволять підвищити рівень надання хірургічної допомоги пацієнтам з патологією ендокринних органів та поглибити рівень викладання модуля «Ендокринна хірургія» при підготовці лікарів-інтернів і слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі клініки у Кривому Розі.

18 лютого 2018 року під головуванням завідувача кафедри хірургії, травматології та ортопедії ФПО Дніпропетровської медичної академії професора Володимира Івановича Десятерика у місті Кривий Ріг пройшло чергове засідання міського товариства хірургів. На початку засідання професор Десятерик В.І. презентував доповідь присвячену 100 річчю академіка О.О.Шалімова., в якій відзначив тісну плідну співпрацю хірургічного товариства Криворіжжя з видатним хірургом України, відмітив основні етапи життя і науково-практичної діяльності Олександра Олексійовича. З великим інтересом хірургічне товариство проглянуло документальний фільм про життєвий і творчий шлях О.О.Шалімова «Сто років як один день». Після чого у виступах своїми згадками про спілкування з Олександром Олексійовичем поділилися ветерани хірургії міста.

На порядку денному засідання розглянуто звіт заступника начальника управління і головного хірурга міського відділу охорони здоров’я Сухіної Тетяни Вікторовни про підсумки роботи хірургічної служби міста за 2017 рік. У доповіді глибоко проаналізовано позитивні досягнення та недоліки роботи хірургічних відділень, вказано шляхи модернізації хірургічної служби. В обговоренні звіту активну участь приймали співробітники кафедри хірургії Міхно С.П., Котов О.В. та завідувачі хірургічними відділеннями лікарень міста. В заключенні професор Десятерик В.І. проаналізував роботу міського осередку асоціації хірургів Кривого Рогу, відзначив активну наукову-практичну діяльність членів товариства, намітив перспективний план роботи на поточний рік.З великою зацікавленістю прийняли інформацію черги денної засідання лікарі-інтерни, які проходять спеціалізацію на клінічних базах Кривого Рогу і завжди приймають участь у роботі хірургічного товариства.

Доцент Міхно С.П. на 40-й щорічній зустрічі членів європейскої асоціації щитоподібної залози 2017р.

.

Доцент Шаповалюк В.В. з доповіддю. ISAPS 2016 Kyoto, Japan 23rd congress.

Доцент Шаповалюк В.В. та ас. Крикун М.С.